.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

PALLAS M-FIX 2019


285,95 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dní

 

CYBEX PALLAS M-FIX je autosedačka kategórie: 1/2/3 (9 až 36 kg, cca 9 mesiacov až do 12 rokov).   2 v 1 autosedačka Pallas M-fix sa v skupine 1/2/3 stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest a získala niekoľko ocenení od najznámejších európskych spotrebiteľských inštitúcií. Pallas M-fix rastie spoločne s dieťaťom a ponúka tak bezpečnosť počas až 11 rokov.        

Vlastnosti:

Bezpečnostný pult nastaviteľný jednou rukou (sk. 1)

Použiteľnosť až 11 rokov

Individuálne nastaviteľná Lineárne ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus)

Pohodlné polohovanie jednou rukou (sk. 1)

Patentovaná naklápacie opierka hlavy

ISOFIX Connect pre extra stabilitu a bezpečie

Spĺňa nový dodatok 7 normy ECE R-44/04

Pripojenie ISOFIX - viac bezpečia a stability

Energiu absorbujúci škrupina - Flexibilné štruktúra materiálu absorbuje silu nárazu

Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu - Udržuje pohodlnú telesnú teplotu

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Vo sk. 1 je dieťa pred zranením krku chránené nastaviteľným bezpečnostným pultom, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a nijako dieťa neobmedzuje v pohybe. Pre deti od cca 3 rokov možno detskú autosedačku ľahko premeniť na Solution M-fix. Autosedačku možno používať aj vo vozidlách bez pripojenia ISOFIX.

NASTAVITEĽNÝ BEZPEČNOSTNÍ PULT

Prispôsobiteľný jednou rukou (sk. 1)

Nastaviteľný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzenia dieťaťa (patentované).

Sila čelného nárazu je prenášaná cez celú plochu bezpečnostného pultu a absorbovaná jeho náraz-pohlcujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne znížiť silu nárazu. Systém pásov nezraní dieťa a citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú zároveň ochránené. Novo navrhnutý, jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie dieťaťa prispôsobí jeho telu a navyše ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze v porovnaní s bežných 5-bodovým systémom pásov. 2 SEDAČKY V 1

Možno používať až 11 rokov

Táto autosedačka rastie spoločne s dieťaťom a možno ju preto používať až 11 rokov.

V skupine 1 sa bezpečnostný pult podobá nafúknutému airbagu a pri náraze chráni krk dieťaťa bez obmedzenia. Pre deti od 3 rokov možno pomocou ľahké premeny získať autosedačku zo sk. 2/3, ktorá je súčasťou série Solution.

INDIVIDUÁLNE NASTAVITEĽNÁ LINEÁRNÍ ochrana pri bočnom náraze - L.S.P. systém

Individuálne nastaviteľná Lineárne ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus) absorbuje energiu nárazu, vzniknutú pri nehode, vo veľmi skoré fáze.

Sila bočného nárazu je systematicky absorbovaná individuálne nastaviteľnými bočnými protektory a protektory ramien a hlavy. V rovnakej chvíli je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, ihneď absorbovaná a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. L.S.P. protektory možné individuálne nastaviť podľa interiéru vozidla.

POHODLNÉ POLOHOVANIE JEDNOU RUKOU

Vďaka pohodlnej polohovacie funkciu možno autosedačku ľahko nastaviť iba jednou rukou. 3-POZIČNÉ SKLÁPACÍ OPĚRKA HLAVY 3-pozičný sklápacie opierka hlavy chytro zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku.

Firmou CYBEX patentovaná sklápacie opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia chytro posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Naša 3-pozičný sklápacie opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšie spací polohu pre bezpečnejšie a pokojnejšie cestu.  

Príslušenstvo na dokúpenie:

Navádzací plasty ISOFIX letný poťah držiak nápojov

Technické parametre: dĺžka - 430mm šírka - 540 mm výška - 700 mm váha: 9,3 kg

ECE R44 / 04, Sk. I / II / III  

KOMPATIBILITA:

Kompatibilita Cybex produktov v najnovších vozidlách je neustále testovaná. Napriek tomu odporúčame inštaláciu vždy vyskúšať u kvalifikovaného predajcu.