.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

CYBEX ATON M


174,95 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dní


ATON M 0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

Modulárna inovácia sa stretáva s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

Spoločne so základňou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size ponúka Aton M inovatívne funkčnosť a dômyselný dizajn, ktorý prostredníctvom modulárneho systému M-Line rastie spoločne s vaším dieťaťom. Tento systém ponúka dve autosedačky kompatibilné so základňou Base M, ktoré vašom dieťati poskytujú bezpečné a pohodlné cestovanie v protismere jazdy po dlhšiu dobu. Spoločne s kočíkmi CYBEX, gb a ostatných známych značiek možno autosedačku Aton M používať aj ako súčasť cestovného systému.


  • Modulárny systém M-Line
  • 11-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásov
  • Integrovaný LSP System
  • Vyberateľná vnútorná vložka
  • Cestovný systém

Aton M ponúka vyberateľnú vnútornú vložku, ktorá zaisťuje takmer úplne plochú pozíciu pre predčasne narodené deti a novorodencov. Spoločne s energiu absorbujúcim skeletom a L.S.P. systémom, autosedačka napomáha k ochrane vášho dieťaťa. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy, mäkko polstrovaný systém pásov a XXL slnečná strieška zaručujú pohodlné cestovanie.

M-LINE MODULÁRNY SYSTÉM Ľahká detská autosedačka spĺňa najnovšie bezpečnostné predpisy a spoločne so základňou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size tvoria "rodinný systém", ponúkajúca jednu základňu, pre dve autosedačky 11-POZIČNÁ, VÝŠKOVO nastaviteľná opierka hlavy pre perfektné prispôsobenie a maximum bezpečia 11-pozičná, výškovo nastaviteľná opierka hlavy dovoľuje autosedačke rásť spoločne s dieťaťom a ponúka tak extrémne dlhú použiteľnosť.

LSP . SYSTEM

Lineárne ochrana pri bočnom náraze lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System) poskytuje viac bezpečia v prípade bočného nárazu. lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System) systematicky absorbuje silu bočného nárazu v lineárnej sérii reakcií využívajúcich ramenné a hlavové protektory. V rovnaký moment je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, absorbovaná vo veľmi skorej fáze a hlava dieťaťa je aktívne vedená do bezpečnej pozície. odnímateľnou vložkou

Pre takmer úplne rovnú pozíciu predčasne narodených a veľmi malých detí

CESTOVNÝ SYSTÉM

Kompatibilné s kočíkmi značky CYBEX, gb a ďalšími vybranými značkami.

FUNKCIE

  • Integrovaná XXL slnečná strieška s UVP50 + ochranou pred slnkom
  • Energiu absorbujúci skelet - Absrobuje sily nárazu a chráni dieťa
  • Extra široké Y-pásy - s mäkkými poduškami

Príslušenstvo na dokúpenie:

Zimný fusak

Moskytiéra

Pláštenka

Navádzací plas tie ISOFIX

Adaptér pre kočíky CYBEX

Letný poťah

  • dĺžka/šírka/výška: 660/440/390 - 565 mm
  • váha: 4,2 kg

ECE R44/04, Sk. 0+

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Navrhnuté v Nemecku