.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

Barleta De Luxe


519,00 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dníTento kočík sa vyznačuje moderným dizajnom, estetickým a starostlivým spracovaním. Kvalita spracovania do posledného detailu zaručuje kvalitné a jedinečný štýl tohto krásneho kočíka.

Kočík má množstvo vynikajúcich funkcií pre pohodlie Vašich detí. Vyznačuje sa nízkou hmotnosťou, ľahkou manipuláciou, priestorom a je vhodný ako do mestskej premávky, tak aj do ľahšieho terénu. Kočík je vytvorený tak, aby dieťa ma lo pocit bezpečia, komfortu a aby rodičia boli maximálne spokojní na prechádzke zo svojou ratolesťou.

Popis: ľahká ALU konštrukcia, odpruženie všetkých kolies, nafukovacie ložiskové otočné kolesá s blokáciou, otočná športová verzia, nastaviteľná rukoväť potiahnutá eko kožou, vanička a športová verzia, taška na rukoväť, moskytiéra, pláštenka a priestranný nákupný kôš, autosedačka Carlo (dokupuje sa samostatane), alebo adaptéry na autosedačky Maxi Cosi.

Korba: inovatívne riešená korba, predĺženie striešky, nastaviteľné operadlo, mäkký matrac + moskytiéra, letná odvetrávanie striešky, regulácia opierky

Športová verzia: otočná sedačka po i proti smeru jazdy, polohovanie chrbta i nožičiek až do ľahu,5-bodové bezpečnostné pásy s polstrovaním, odnímateľné madlo pred dieťaťom,sklápacie strieška s odvetrávaním.2705.png