.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

CAM Twin Pulsar


689,00 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dní

 

Twin Pulsar je nový kočík nielen pre dvojčatá, vhodný od 0 do 36 mesiacov.

    
Hliníkový rám, minimálný vzhľad, predné otočné kolesá vďaka bočné páčke a tlačidlu 360 °, centrálna brzda s zámkových / odemykacím mechanizmom "P" umiestneným na rukoväti, široká nastaviteľná opierka nôh, odpruženie na všetkých štyroch kolesách, jednou rukou nastaviteľná opierka chrbta a zároveň aj opierka nôh do štyroch rôznych polôh, vystužený sedák a 5-bodový pás. Pohodlný v každom teréne, ideálny pre všetky ročné obdobia.
    
S dvomi polohovateľnými športovými sedadlami ponúka tri rôzne prevedenia: proti smeru jazdy, v smere jazdy, tvárou k sebe.


    
Zahŕňa dva nánožníky, dve sportoní búdy, dve pláštenky, veľký odkladací košík, tašku s prebaľovacou podložkou a adaptéry na autosedačky pre ich umiestnenie vo zvýšenej polohe.


    
Medzi voliteľné príslušenstvo patrí korba "Coccola" autosedačka "Area zero +" a kompatibilný základňa pre autosedačku "Area base"

Je vybavený patentovaným systémom Quicky (pre jednoduché vloženie aj vybratie korby a autosedačky z podvozku) a Via Vai systémom Reverse (pre použitie športového sedátka v smere aj proti smeru jazdy)
    
Centrálny brzdový systém aktivovať tlačidlom "P" sa nachádza na rukovätiRafinovaná kolesá sú opatrené veľmi jednoduchým systémom pre ich uvoľnenie od podvozku (Quick Release)
Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov vďaka tlačidlu "360"
Ľahko ovládateľný vďaka skrátenej dĺžke podvozku a kolesám s dvojitým kovovým guličkovým ložiskom
Veľmi kompaktný a voľne stojace v zloženej polohe, s rukoväťou pre prenos
Poťah je snímateľný a možno ho prať v práčke na 30 ° C. 

Rozmery hlbokej korby vx š xd (cm) (vnútorné rozmery) 80 x 37,5 x 66 + 31,5
Váha kočíka (kg) 17 (11,5 Kg podvozok)
Rozmery kočíka (cm) s autosedačkami 132 x 124 x 56, so športovými sedáky 155 x 133 x 56. Zložený kočík 43 x 90 x 60