.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

CAM Fluido Easy


549,00 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dní

 

Fluido je ľahký mestský kočík v kombinácii hlbokého kočíka, športového kočíka a autosedačky do 13 kg.

Podvozok kočíka má unikátne skladanie ako golfové palice. Tento spôsob skladania zaručí, že kočík v zloženom stave zaberie minimálne množstvo priestoru a možno ho jednoducho prenášať za praktické madlo. Rúčka kočíka je spojená s možnosťou skladania, pre rôznu výšku rodiča ju možno výškovo polohovať. Kolieska sú vyrobené z odolnej peny, predné kolieska sú otáčacie o 360° s možnosťou jazdy i len v priamom smere. Zadné kolieska s brzdami majú väčší priemer pre pohodlnejšiu jazdu v teréne.

 

Hlboká vanička je veľmi priestranná, vybavená madlom na prenášanie, ktoré je možné polohovať. Vanička jevyrobená z odolného plastu s ventilovanou spodnou doskou, vďaka čomu si udržuje ideálnu microklímu. Dno vaničky možno polohovať, čo využijú najmä mamičky, ktorých deti často vrackajú. Látka vaničky a kočíka je z neoprénového materiálu, vďaka čomu je povrch odolný voči dažďovým kvapkám.Vnútro vaničky je vyrobené zo 100% bavlny a dá sa vyňať a oprať pri teplote 30°C. Po nastavení spodnej lišty sa dá vanička použiť aj ako kolíska. Streiška kočíka je polohovateľná, obohatená o šiltík.V zadnej časti sa nachádza odnímateľný diel a sieťka na odvetrávanie v horúcich letných mesiacoch.

 

Športová sedačka je určená predeti od 4 do 36 mesiacov a patrí medzi najpriestrannejšie na trhu. Jej výhodouje možnosť otočenia ako v smere,tak aj proti smeru jazdy kočíkaChrbtovú časť sedačky možno polohovať až do úplnej roviny, spoločne s vyrovnaním nožičiek. O bezpečnosť dieťatka v športovom kočíku sa starajúnastaviteľné 5-bodové pásy a mäkčené madlo. V sychravom počasí chráni nožičky a telo dieťatka nánožník na športovú časť, ktorý možno jednoducho pripnúť ku kočíku. Strieška je dostatočne veľká, aby tienila dieťaťu i v ľahu, doplnená o šiltík a priehľadné okienko na pozorovanie dieťatka.

 

Autosedačka Area Zero je výsledkom niekoľkoročného vývoja predchádzajúceho modelu. Jej vylepšenie spočíva v lepšej ochrane proti bočnému nárazu a lepšej ergonómii. Súčasťou sedačky je novorodenecká vložka, ktorá jetvarovaná tak aby nedochádzalo k nadmernému tlaku na dýchacie cesty dieťatka.  Dieťatko je v aute pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom a celá autosedčka sa do auta pripútava bezpečnostným pásom vozidla. Pred prudkým slnkom chráni dieťatko sklopiteľná strieška autosedačky. K autosedačke je možné dokúpiť základňuAreabasektorá zabezpečuje lepšiu manipuláciu so sedačkou pri umiestnení v automobile.

 

Súčasťou kočíka je veľký nákupný košík na nákupy, pláštenka a priestranná taška na rukoväť s prebaľovacou podložkou.

 

Rozmer s vaničkou: 56 x 90 x 114 cm

zložený podvozok: 56 x 25,5 x 82 cm

Rozmer vanička vnútro: 35 x 79 x 18-22 cm

Hmotnosť s vaničkou: 9,8 kg

Hmotnosť podvozok: 5,2 kg