.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

Lodger Bunker Fleece


99,00 € s DPH

 

Dostupnosť : skladom

Pre deti do 3 rokov

Fusak Bunker od holandskej firmy Lodger je neuveriteľne priestranný a vhodný pre deti i do 3 rokov. Zároveň však pomocou šnúrok a suchých zipsov môžete jeho veľkosť prispôsobiť i novorodencom. Pri hlave možno fusak stiahnuť šnúrkami pre ešte dokonalejšie tepelnú izoláciu. Šnúrky potom schováte do vrecka na suchý zips, aby vášmu dieťaťu neprekážali a neškriabali ho.

Poslúži po celý rok

Bunker Vám poslúži v zime aj v lete, za vetra i dažďa. Fusak sa skladá z 2 samostatných častí. Zatiaľ čo v zime sa hodí používať obe vrstvy, na jeseň a na jar potom postačí hrejivá vonkajšia vrstva. V sparných letných dňoch potom vnútornú vložku využijete ako vložku do autosedačky alebo kočíka - jej vlákna skvelo odvádzajú pot z pokožky dieťaťa a tým ho ochladzujú.

Do kočíka aj autosedačky

Fusak oceníte nielen pri prechádzkach s kočíkom, ale i pri cestách autom. Fusak sa skvelo prispôsobí hlbokej vaničke, športovej sedačke kočíka i autosedačke kategórie 0+. Fusak má otvory na bezpečnostné pásy, vďaka čomu ho môžete používať bez toho aby ste ohrozili bezpečie svojho dieťaťa.

Fleece

Fusak Bunker je vyrobený z príjmeného fleecu, ktorý má hneď niekoľko predností. Je rovnako teplý ako vlna, pritom je ale oveľa ľahší, takže dieťa v kočíku zbytočne netlačí. Fleece výborne tepelne izoluje, zároveň je ale priedušný a po namočení rýchlo schne. Navyše je jemný a nedráždi ani citlivú detskú pokožku.

Ako o fusak starať?

Obe časti fusaku môžete prať v práčke bez použitia aviváže. Pred praním zapnite suché zipsy, aby sa na ne nenachytal vlasy alebo textilné vlákna. Fusak odporúča sušiť rozložený, môžete ho ale tiež zavesiť na šnúru alebo sušiť v sušičke zapnutej na šetrný program.