.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

Primo Viaggio SL


162,95 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dníPRIMO Viaggio SLsk. 0+; 0 - 13 kg

Víťaz testu (2013) v skupine 0+.

Primo Viaggio SL je detská autosedačka so vstavanou opierkou hlavy, navrhnutá tak, aby znižovala silu pôsobiacu na hlavu a krk dieťaťa v prípade bočného nárazu. Vďaka 3bodovému bezpečnostnému pásu sa ľahko používa a anatomická vložka poskytuje väčšie pohodlie pre novorodencov.

Nastaviteľná ochrana pri bočnom náraze: autosedačka rastie spolu s dieťaťom, pretože opierku hlavy a bezpečnostné pásy možno spoločne nastaviť do 5 rôznych pozícií. 3-bodový bezpečnostný pás s mäkkým polstrovaním a anatomickú vložkou pre novorodencov. Veľká strieška s UPF 50+ UV ochranou je vybavená slučkou pre zavesenie hračky dieťaťa. Držadlo na nosenie autosedačky je, rovnako ako slnečná strieška, polohovateľné.

Pomocou systému G-Matic možno Primo Viaggio SL pripevniť na Belted Base, Isofix Base 0+ 1 K a na podvozky a kočíky Peg Pérego.


  • DVOJITÉ SCHVÁLENIE - 3 SPÔSOBY UPEVNENIA VO VOZIDLE:- 1. Pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla.- 2. Belted Base (predávaný samostatne).- 3. Isofix Base 0+ 1 K (predávaný samostatne).
  • Vlastnosti:- vstavaná opierka hlavy- 3-bodový bezpečnostný pás- anatomická vložka pre novorodencov- nastaviteľná ochrana pri bočnom náraze- nastaviteľná strieška a rukoväť- obľúbenú hračku dieťaťa možno zavesiť na striešku- UV ochrana (UPF 50+)- možnosť priameho pripojenia na podvozky Peg Perego
  • Rozmery: 43 x 65 x 60 cm
  • Váha: 3,8 kg
  • Príslušenstvo na dokúpenie:- pásová báza (Belted Base)- ISOFIX báza 0 + 1 K- vložka CLIMA