.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

PRIMO VIAGGIO+BASE I-SIZE


305,95 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dníPRIMO Viaggio I-SIZE od narodenia až do výšky 83 cm.

Nová generácia ochrany v detských autosedačkách. Spoznajte autosedačku Primo Viaggio i-Size - novú generáciu autosedačiek pre deti od narodenia.

 

Primo Viaggio i-Size sa ľahšie pripevňuje do vozidla a je bezpečnejšie, pretože deťom umožňuje cestovať v pozícii proti smeru jazdy od narodenia až do výšky 83 cm, 13 kg (15 mesiacov).

Priestranné sedenie, mimoriadne pohodlie, maximálna ochrana a jednoduchá obsluha.

Detská autosedačka Primo Viaggio i-Size spĺňa nový štandard ECE R 129 a je vybavená základňou BASE i-Size.

Moderné technológie, bezpečné vlastnosti a praktické funkcie z nej robia spoľahlivého a pohodlného spoločníka na cesty.

BASE i-Size: maximálna ochrana a jednoduchá obsluha ukazovateľov správneho pripojenia základne vo vozidle ukazovateľov správneho pripojenia autosedačky na základňu 12. Pozičná polohovacia oporná noha "Blind Lock System" pre zabránenie nechceného uvoľnenie základne kompatibilný aj s autosedačkou Viaggio FF105 (v smere jazdy, pre deti až do 105 cm a 20 kg) váha: 5,2 kg.

 

Vlastnosti: rozšíriteľná "Pagoda" strieška s UPF 50+ ochranou a bočné sieťovinou pre lepšiu vetilaci vrátane základne BASE i-Size, 3stupňová vnútorná vložka (hlavička - chrbát - sedenie), polohovacia ochrana pri bočnom náraze, vysoká úroveň ochrany a odolnosti (EPS a EPP škrupina) kompatibilný s kočíkom YPSI (prostredníctvom adaptérov) a s kočíkmi so systémom pripojenia G-Matic System.

Primo Viaggio Links adaptéry (pre kočík YPSI) nie je potrebné odnímať ani pri inštalácii autosedačky bezpečnostným pásom

  • rozmery (so základňou): 44 x 66 x 67 cm
  • váha: 4,5 kg