.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

SILVER CROSS WAVE KOČÍK SABLE


774,72 € s DPH

 

Dostupnosť : na objednávku

Silver Cross Wave kočík Sable

Najnovší model kočíka značky Silver Cross Wave ponúka úplne unikátne riešenie pre postupne rastúce mladé rodiny. Kočík s vaničkou a sedákom pre jedno dieťa premeníte bez dokupovania ďalších doplnkov v kočík pre dve deti. Ak teda plánujete, že vášmu novorodenému bábätku budete chcieť čoskoro zaobstarať mladšieho súrodenca, s kočíkom Wave budete na túto ďalšiu etapu vašej rodiny od začiatku pripravení. K sedáku pre staršie dieťa na podvozok kočíka veľmi ľahko pripevníte aj vaničku pre novonarodené bábätko.

Cestovný systém Wave celkom ponúka neuveriteľných 16 kombinácií. Základná zostava, ktorú zakúpite pri narodení vášho prvého dieťaťa, obsahuje podvozok, vaničku, športové sedadlo, dve pláštenky, dve sieťky proti hmyzu, tandemové adaptéry a adaptéry na autosedačku. Táto zostava vám umožní voziť dieťa od narodenia vo vaničke (prípadne po dokúpení autosedačky v autosedačke) a od cca 6 mesiacov v športovom sedáku. Ak sa vám narodí druhé dieťa skôr, než starší súrodenec prestane kočík potrebovať, stačí iba na podvozok kočíka so sedákom pripevniť vaničku pre novorodencov. A ak by vekový rozdiel medzi oboma deťmi bol tak malý, že po určitej obdobia by obe deti potrebovali využívať sedenie v športovom sedadla, je možné dokúpiť druhý sedák.

Kočík Wave ponúka riešenie aj pre dvojčatá. K základnej zostave s vaničkou a sedákom potom je potreba dokúpiť druhú vaničku a druhý sedák.

Túto neuveriteľnú variabilitu a flexibilitu kočík ponúka predovšetkým vďaka mimoriadne odolnému magnesio-aluminiovému podvozku s 4-cestným odpružením. Podvozok sa veľmi ľahko skladá do kompaktného tvaru. Vďaka predným otočným kolesám s možnosťou uzamknutia otáčania a rukoväte nastaviteľné do 5-výškových polôh sa kočík veľmi ľahko ovláda.

Hlboká vanička s nánožníkom a vyberateľným matracom bola navrhnutá tak, aby poskytovala novonarodenému bábätku maximálne pohodlie a bezpečie a je vhodná aj pre nočné prespanie. Vnútorná bambusová výstelka vyniká prirodzenými antibakteriálnymi účinkami a spoločne s nastaviteľným odvetrávaním v spodnej časti vaničky zaisťuje optimálnu reguláciu teploty vnútri vaničky. Strieška vybavená ventilačné sieťkou a slnečnou clonou poskytuje dieťaťu ochranu pred slnečným žiarením UPF 50+. Okienko umožňuje rodičovi rýchlu kontrolu dieťaťa počas jazdy s kočíkom.

Priestranný športový sedák s nánožníkom je vhodný pre deti od 6 mesiacov do 25 kg a je možné ho umiestniť v i proti smeru jazdy. 3 polohy opierky chrbta a polohovacia opierka nôh zaistí dieťaťu maximálne pohodlie pri sedení. Sedák umožňuje aj sklopenie chrbtovej opierky do úplne rovnej plochy pre zdravé spanie dieťaťa. Súčasťou sedadla je pohodlná vyberateľná sedacia podložka a 5-bodové bezpečnostné pásy. Pre ľahší prístup k dieťaťu ponúka odnímateľné madlo možnosť uvoľnenia na jednej strane a otočenie do strany.

Luxusný vzhľad kočíka dotvára použitý elegantný textilný materiál s lemovaním z umelej kože a kovovými detailmi. Priestranný nákupný košík s pevnou konštrukciou vám umožní bezpečné prevážanie všetkého nevyhnutného pri prechádzkach i nákupoch. Držiak nápojov môžete umiestniť podľa vašej potreby na oboch stranách kočíka.

Ku kočíku je možné dokúpiť autosedačku Silver Cross Simplicity (adaptéry pre pripevnenie autosedačky sú už súčasťou balenia kočíka).

Kočík s vaničkou je určený pre deti od narodenia do 9 kg. Kočík sa sedákom je určený pre deti od cca 6 mesiacov do 25 kg. Pri použití kočíka v konfigurácii pre 2 deti je sedák použiteľný pre deti do 15 kg.

Základná zostava kočíka pre 1-2 deti sa skladá z dvoch položiek. K sedadla s vaničkou je nutné zakúpiť podvozok.

Toto balenie obsahuje:
Sedák so strieškou, nánožníkom a madlom, sedaciu podložku, pláštenka a sieťku proti hmyzu k sedáku, vaničku so strieškou, nánožníkom a madlom, pláštenku a sieťku proti hmyzu ku vaničke

Balenie podvozku (objednáva sa samostatne) obsahuje:
Podvozok, tandemové adaptéry, adaptéry pre autosedačku Silver Cross Simlicity, držiak nápojov

V prípade použitia pre dvojčatá je ku kočíku nutné dokúpiť druhú vaničku a druhý sedák.

Rozmery:

Rozložený kočík: D111 x S60 x V95-109 cm
Zložený kočík: D94 x S60 x V38 cm

Vnútorné rozmery kočíka - športové sedenie 

(dĺžka chrbta - šírka - celková dĺžka): 46 x 28 x 89 cmHlboká vanička (dĺžka - šírka):  72 x 31 cm