0
0

Autosedačka Petit Onyx 0-13kg

0 review
Posledné kusy v sklade
124,50 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 14214
  • Váhy: 5 kg
  • Výška balíka 71 cm
  • Dĺžka balenia 35 cm
  • Šírka balenia 45 cm

Detská autosedačka PETIT  má najnovšiu európsku homologizáciu ECE R129, ktorá zaručuje najvyššiu úroveň bezpečnosti dieťaťa pri cestovaní autom. Schválenie ECE R129 klasifikuje sedačky podľa výšky dieťaťa, nie podľa hmotnosti, aby sedačky lepšie vyhovovali rozmerom dieťaťa. PETIT je určený pre deti s výškou od 40 do 87 cm (t.j. od narodenia do cca 13 kg podľa starej klasifikácie).

PETIT je autosedačka, ktorú je možné namontovať na rámy kočíkov. Má najpopulárnejší typ konektorov na trhu, takže ho možno namontovať na prakticky akýkoľvek kočík s univerzálnymi adaptérmi. Atraktívna cena PETIT by COLIBRO z neho robí skvelú voľbu pri kompletizácii setu 3 v 1 s detským kočíkom. Módne, univerzálne farby vám umožnia vybrať si sedačku bez ohľadu na farbu kočíka.

Sedačka sa do auta inštaluje pomocou 3-bodových bezpečnostných pásov v súlade s užívateľskou príručkou a praktickými nálepkami umiestnenými priamo na sedadle. Sedačka PETIT je prispôsobená aj pre inštaláciu na základňu COLIBRO ISOFIX. Podnož nie je súčasťou sedačky, v prípade záujmu o sedačku s podnožou zvoľte model PETIT PRO (t.j. verzia PETIT s podnožou ISOFIX)

Autosedačka PETIT má mechanické nastavenie výšky opierky hlavy integrované s výškovým nastavením ramenného pásu. Mechanizmus sa ovláda z vonkajšej strany sedačky, čo je oveľa pohodlnejšie riešenie pre vás aj vaše dieťa. Nastavenie zaisťuje optimálne prispôsobenie pásov a opierky hlavy výške dieťaťa a je jednou z najväčších predností tohto modelu autosedačky.

Nastaviteľná slnečná strieška vám umožní chrániť vaše dieťa pred nízkym slnkom. Mechanizmus nastavenia kapoty neumožňuje jej automatické skladanie pri akcelerácii alebo brzdení, čo je bežná nevýhoda iných produktov na trhu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

- Schválenie ECE R129,

- určené pre deti s výškou od 40 do 87 cm (t.j. od narodenia do približne 13 kg hmotnosti),

- inštalácia smerom dozadu (RWF)

- montáž pomocou bezpečnostných pásov,

- výškové nastavenie opierky hlavy integrované s výškovým nastavením ramenných popruhov popruhov,

- nastavenie slnečnej striešky pomocou mechanizmu,

- nastavenie rukoväte na prenášanie,

- zmenšujúca vložka pre novorodenca do 60 cm,

- možnosť inštalácie na rámy kočíkov 

HMOTNOSŤ : 4,3 kg

14214

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť