1
2
3
4
5
6
7
1

Set kočík Smile III + hluboká korba + autosedačka Baby Safe 3 i-Size + báza, Fossil Grey

0 review
Vypredané
1 219,00 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 8595114454969

Set kočík Smile III + hlboká sedačka + autosedačka Baby Safe 3 i-Size + základňa

Do mesta aj do terénu s modelom Smile III. Sada obsahuje podvozok, športovú sedačku, hlbokú sedačku a autosedačku Baby Safe 3 i-Size so základňou. Pre deti od narodenia do 22 kg.

Smile III na krátke a dlhé cesty
Či už ide o dláždené mestské ulice, úzke uličky alebo nespevnený terén na vidieku, Smile III vás bezpečne odvezie kamkoľvek. Štíhla konštrukcia so šírkou 57 cm vám umožní preplietať sa medzi regálmi v nákupnom centre, zatiaľ čo robustný podvozok zaručuje plynulú jazdu za hranice mesta. Precízne centrálne odpruženie a veľké gumené kolesá prekonajú každú nerovnosť na ceste a spolu s otočnými prednými kolesami s aretáciou bezpečne odvezú vaše dieťa kamkoľvek.

Praktická elegancia
Vychutnajte si prémiový vzhľad, ktorý je k dispozícii v niekoľkých obľúbených farebných kombináciách. Moderný dizajn podčiarkuje výškovo nastaviteľná rukoväť potiahnutá ekokožou, ktorá kočíku dodáva luxusný vzhľad. Pre bezpečné zastavenie je kočík vybavený brzdou s indikátorom, ktorý vám ukáže, či je kočík správne zabrzdený. Ak kočík nepotrebujete, dá sa zložiť do kompaktnej veľkosti. Po zložení stojí samostatne a je vybavený bezpečnostnou poistkou proti samovoľnému rozloženiu.

Pohodlná jazda
Plne polohovateľné a otočné sedenie ponúka veľkú variabilitu. Dieťa si môže vybrať, či bude jazdiť v smere jazdy alebo v protismere. Sedadlo sa dá zároveň sklopiť až do úplného ľahu, takže ak sa malý pasažier unaví, športové sedadlo ponúka dostatok priestoru na pohodlný spánok. Sedadlo je vybavené mäkko polstrovanými bezpečnostnými pásmi, ktoré sa dajú nasadiť bez naťahovania. Pred poveternostnými vplyvmi ho chráni rozťahovacia strieška.

Pre spokojný spánok vášho dieťaťa
Priestor na ležanie, spánok a pohodlný odpočinok - hlboké sedadlo Smile III zaručuje, že sa vaše dieťa bude cítiť pohodlne počas celej cesty. Je mäkko a bohato polstrovaná. Pre čo najlepšiu cirkuláciu vzduchu a reguláciu teploty má na mimoriadne dlhej strieške vetrací otvor. Pripevnenie a odobratie nosiča je veľmi jednoduché, stačí stlačiť praktické tlačidlá. Vďaka bezpečnostným indikátorom môžete vždy zistiť, či je sedadlo správne upevnené.

Bezpečne na koniec cesty
Súčasťou súpravy je aj autosedačka Baby Safe 3 i-Size, ktorá spĺňa najnáročnejšie bezpečnostné normy. Môžete ju používať, kým vaše dieťa nedovŕši približne 15 mesiacov. Možno ho pripevniť pomocou bezpečnostných pásov vozidla alebo základne isofix, ktorá je súčasťou súpravy. Autosedačka je otočná o 180°, čo uľahčuje manipuláciu s dieťaťom. Základňa umožňuje sklopiť sedadlo do 6 rôznych polôh vrátane ergonomickej polohy na ležanie. Toto je jediná základňa na trhu, ktorá je otočná a polohovateľná. Adaptéry uľahčujú pripevnenie autosedačky k podvozku kočíka.

Ekologické riešenia
Myslite ekologicky s inovatívnym sortimentom autosedačiek a kočíkov. Všetky obaly boli vyrobené zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, čím sa aktívne podporuje bezpečná udržateľnosť.

• Podvozok, športové sedadlo, hlboké sedadlo a súprava autosedačky
• Úzka základňa
• Veľké gumené kolesá, predné otočné s aretáciou
• Možnosť jazdy v oboch smeroch a proti smeru
• Výškovo nastaviteľná rukoväť
• Moderný dizajn
• Bezpečnostná brzda
• Veľký úložný kôš
• Samostatne stojí zložený
• Mäkké polstrované telo
• Extra široká strieška s vetracím okienkom
• Bezpečná autosedačka, ktorá spĺňa normu i-Size
• Patentovaná ergonomická poloha na ležanie
• Základňa pre autosedačku
• Schválené pre leteckú dopravu

 

8595114454969

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť