0
0

Balančná doska/ hojdačka montessori nosnosť 200 kg

0 review
Skladom
39,30 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 13855
Nezaradene

BILANČNÁ DOSKA VYVAŽUJÚCA PRE DETI

Cvičte a bavte sa zároveň!

Jednoduchá a ľahko použiteľná hračka môže byť veľmi zábavná!

Balančná doska bude skvelým produktom pre deti aj dospelých! Každý si nájde svoj spôsob zábavy.

Podľa princípov, ktoré vyvinula Maria Montessori , čím jednoduchšia hračka, tým lepšie ovplyvňuje vývoj dieťaťa! Vyvažovacia doska bezpochyby dokonale spĺňa tieto predpoklady!

Doska má množstvo užitočných funkcií! Okrem toho, že je skvelou hračkou a mimoriadne pútavou pomôckou na cvičenie , môže okrem iného slúžiť aj ako taburetka , na ktorej sa vaše batoľa môže postaviť, aby dosiahlo na dosku. Skvele doplní aj pretekársku dráhu pre malé autá, keď jej trasu prebehneme nad aj pod doskou!

A keď vaše dieťa hra omrzí, stačí si na dosku ľahnúť a okamžite sa premení na hojdačku, ktorá ponúka pohodlný a príjemný odpočinok!

Najdôležitejšou funkciou balančnej dosky je možnosť využiť ju na precvičovanie rovnováhy! To bude skvelé na ovládanie vlastného tela, čo bude užitočné pre deti vo vývoji, ale aj pre dospelých!

Pre najmenších budú mať cvičenia pozitívny vplyv na pohybovú koordináciu , umožnia vám lepšie pochopiť, ako ovládať svoje telo, a pomôžu pri správnom vývoji kĺbov a svalov!

Pohyb je nesmierne dôležitý aj pre dospelých! Cvičenie na balančnej doske vám pomôže venovať sa pravidelnej fyzickej aktivite, starať sa o svoju váhu a pevnosť kĺbov!

Na vytvorenie dosky bolo použité odolné drevo , ktoré bolo profesionálne a precízne opracované . Všetky povrchy vyvažovacej dosky boli starostlivo brúsené, čím sa eliminuje riziko úlomkov!

Pre zaistenie primeranej odolnosti a životnosti je výrobok chránený olejom, ktorý je bezpečný pre ľudí a spĺňa všetky požadované normy.

Použitie dreva je skvelým riešením pre ľudí, ktorí si cenia životné prostredie a ochranu prírody. V porovnaní s výrobkami vyrobenými z plastu zanecháva oveľa menšiu uhlíkovú stopu. Vďaka tomu sa dieťa môže nielen hrať so zaujímavou a peknou hračkou, ale umožní mu aj v budúcnosti užívať si prírodu v jej neporušenej podobe!

  • Technické parametre:
  • Materiál: lipová preglejka
  • Maximálna hmotnosť užívateľa: 200 kg
  • Rozmery dosky: 82 cm x 30 cm x 2 cm
  • Rozmery balenia: 85cm x 31cm x 3cm

Výrobok je zabalený v kartónovom obale.

 

13855

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť