0
0

Učiaca veža montessori Helper čierna

0 review
Skladom
109,60 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 13875
Nezaradene

Kuchynský pomocník  – zaisťuje bezpečnosť vášho dieťatka

Hľadáte pomocníka do kuchyne, ktorý zaistí bezpečnosť vášho dieťaťa pri spoločných chvíľach, napríklad pri varení alebo pečení mafinov? Potom vyskúšajte nášho  kuchynského pomocníka  - pomocníka pre každú mamičku (samozrejme aj otecka). Zabudnite na taburetky či taburetky ťahané po kuchyni, ktoré môžu každú chvíľu odpadnúť. Odteraz bude vaše dieťa v bezpečí a rád vám pomôže a vy budete mať pokoj.

Pomocník do kuchyne  sa bude hodiť rodičom, ktorí si vážia čas strávený so svojimi deťmi, chcú ich  od malička učiť samostatnosti  a vytvárať  im podmienky na rozvoj  a spoznávanie sveta zažívaním rôznych vecí.

 

Z čoho je kuchynský pomocník vyrobený?

Kuchynský pomocník  je plošina uzavretá zo všetkých strán, aby sa zabránilo pádu batoľaťa. Postavili sme ho z laminovanej drevotrieskovej dosky, takže jeho hmotnosť uľahčuje prepravu po dome. Celé sme to zakryli mäkkým PVC, aby sme zamaskovali všetky ostré hrany a črepiny, ktoré určite nie sú kamarátmi malých ručičiek. Všetky skrutky sú prekryté samolepiacimi krytkami, ktoré sú súčasťou súpravy. 

 

Ako dlho vám kuchynský pomocník vydrží?

Náš výrobok môžu používať deti od 1 roku (ak už vedia samostatne stáť), konečný limit závisí od hmotnosti vášho dieťaťa. Maximálna nosnosť je 50 kg. Plošina je nastaviteľná v 3 úrovniach - 20, 30 a 40 cm, počítajúc od podlahy. Rozmery pomocníka sú: výška – 90 cm, šírka – 40 cm, hĺbka – 50 cm.

 

Technické dáta

Výška

90 cm

šírka

40 cm

Hĺbka

50 cm

Nastaviteľná výška platformy

Áno

Maximálne zaťaženie plošiny

50 kg

Váhy

11,5 kg

Materiál

13875

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť