0
0

Učiaca veža montessori Classic biela

0 review
Posledné kusy v sklade
80,90 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 14076
Nezaradene

Spoločné varenie je radosť
Poznáte ten moment, keď je potrebné scediť cestoviny, cesto v rúre začne horieť a malý sa chce práve tu a teraz držať za ruky, aby videl, čo sa deje? Pretože žiadna hračka nie je taká cool ako veci, ktoré rieši rodič! Tu príde vhod kuchynský pomocník.
Ale nielen! Predovšetkým je to čas príjemne strávený v kuchyni. Batoľa sa učí tímovej práci, precvičuje manuálne zručnosti malých ručičiek a zároveň ľahšie skúša nové chute.


Bezpečnosť nadovšetko
Vďaka 3-stupňovému nastaveniu plošiny pomocník rastie s dieťaťom a bude slúžiť veľmi, veľmi dlho - výškovo sa dá nastaviť bez nutnosti rozoberania. Úplne dole sú dva schodíky, ktoré uľahčujú výstup. Pomocník má vzadu hrazdu a je stabilný vďaka vhodnému dizajnu a hmotnosti výrobku.


Prečo sa oplatí vybrať si naše produkty?
Sú testované a certifikované v súlade s nasledujúcimi normami: EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3, EN 71-8. Normy sa týkajú mechanických a chemických vlastností, horľavosti a bezpečnosti pre deti. Potvrdením je CE certifikát.
Vyrobené z najkvalitnejších materiálov s hygienickým certifikátom. Materiál má antibakteriálne vlastnosti. Všetky hrany sú starostlivo zaoblené.

 

14076

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť