0
0

Učiaca veža montessori double safe biela

0 review
Posledné kusy v sklade
104,90 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 14077
Nezaradene

Spoločné varenie je zábava!
Poznáte ten moment, keď treba cestoviny scediť, cesto sa v rúre začne pripekať a malý sa chce len držať za ruky, aby videl, čo sa deje? Pretože žiadna hračka nie je taká cool ako veci, ktoré rieši rodič! Tu príde vhod kuchynský pomocník.
Ale nielen! Predovšetkým je to čas príjemne strávený v kuchyni. Batoľa sa učí tímovej práci, precvičuje manuálne zručnosti malých ručičiek a zároveň ľahšie skúša nové chute.


Pre dvoch najmenších sme pripravili verziu DOUBLE SAFE - čím viac rúk na pomoc, tým väčšia zábava!


Bezpečnosť nadovšetko
Kuchynský pomocník DOUBLE SAFE je predovšetkým BEZPEČNÝ . Vzadu má hrazdu a západku, ktorú je možné vysunúť, aby batoľa vyliezlo na pomocníka samo - vďaka nej znižujeme riziko pádu dieťaťa pri hre dozadu. Vďaka 3-stupňovému nastaveniu plošiny pomocník rastie s dieťaťom a vydrží veľmi, veľmi dlho - výškovo sa dá nastaviť bez nutnosti rozoberania. Úplne dole je schodík, ktorý uľahčuje výstup. Pomocník je stabilný vďaka vhodnému dizajnu a hmotnosti výrobku.


Prečo sa oplatí vybrať si naše produkty?
Sú testované a certifikované v súlade s nasledujúcimi normami: EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3, EN 71-8. Normy sa týkajú mechanických a chemických vlastností, horľavosti a bezpečnosti pre deti. Potvrdením je CE certifikát.
Vyrobené z najkvalitnejších materiálov s hygienickým certifikátom. Materiál má antibakteriálne vlastnosti. Všetky hrany sú starostlivo zaoblené.

 

14077

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť