0
0

Montessori hojdačka so šmýkľavkou obláčik a pultom 3v1 biela

0 review
Posledné kusy v sklade
178,50 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 14079
Nezaradene

Hojdačka je drevená, multifunkčná hračka v duchu Montessori, ktorá vydrží roky - a dokonca aj generácie! Má mnohoraké využitie a sme obmedzení len našou fantáziou, ktorej majú deti dostatok. Hra s hojdačkou ovplyvňuje rozvoj hrubej motoriky a rovnováhy a stimuluje zmysel pre hlboký cit a koordináciu ruka-oko.

Dve možnosti?
Vahadlo je možné použiť v dvoch konfiguráciách. V hojdacom prevedení, teda s bežcami smerujúcimi nahor, sa môžete oddávať blaženému leňošeniu. Hojdanie je ideálny spôsob na upokojenie, odbúranie stresu a relax. Dá sa tiež umiestniť - čo vám umožní vyblázniť sa! Lezenie, vytváranie základne, predajný pult, automobilové preteky, tunel... Čo znamená, že jeden kus nábytku je miestom pre odpočinok aj hru!

Vytvorte si domáce ihrisko
Hojdačka so šmykľavkou doma je DOKONALÉ ihrisko! Na jednej strane platne je lezecká stena a na druhej super šmykľavka. Šmykľavky je možné umiestniť aj na vahadlo a vytvárať kladinu - odporúčame bosé nohy.
Prst pod baldachýnom, ak by aj vaše dieťa dokázalo liezť a šmýkať sa celé hodiny!

Prvý písací stôl
Behom niekoľkých sekúnd sa dá z hojdačky urobiť písací stôl, stačí naň položiť vrchnú dosku! Má štyri otvory, do ktorých môžete vložiť pastelky a ďalšie doplnky, vďaka čomu je zbieranie fixiek z podlahy minulosťou. Laminát je odolný voči nečistotám. Vďaka uchyteniu na sklznici sa zvršok nehýbe a nasadzovanie a vyzliekanie trvá pár sekúnd. 

Stolička k setu 3v1 sa predáva SAMOSTATNE .

Prečo sa oplatí vybrať si naše produkty?
Sú testované a certifikované v súlade s nasledujúcimi normami: EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3, EN 71-8. Normy sa týkajú mechanických a chemických vlastností, horľavosti a bezpečnosti pre deti. Potvrdením je CE certifikát.
Vyrobené z najkvalitnejších materiálov s hygienickým certifikátom. Materiál má antibakteriálne vlastnosti. Všetky hrany sú starostlivo zaoblené.
 

rozmery 
šírka pultu: 110 cm,
výška hojdačky: 57 cm,
šírka hojdačky: 57 cm,
max. nosnosť podľa certifikátov: 60 kg,
hojdačka je testovaná do 100 kg a bez problémov znesie aj záťaž dospelého človeka :)

rozmery šmykľavky
šírka 53,5cm
dĺžka 115cm
max. nosnosť 60 kg

14079

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť