0
0

Vanička so stojanom pod vaničku Spa Cool

0 review
Posledné kusy v sklade
89,90 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 14222
Nezaradene
  • Váhy 6 kg
  • Dĺžka balenia 36 cm
  • Šírka balenia 56 cm
     

Detská SPA vanička je produktom najvyššej kvality. Materiál, z ktorého je vyrobený, je odolný a matný, čo zaisťuje bezpečnosť aj estetiku. Okraje sú hladké, vďaka čomu je SPA vaňa veľmi pohodlná pre dieťa aj rodiča.

Prečo nazývame SPA vaňu „2 v 1“? Je totiž určený pre dve vekové skupiny detí v závislosti od jeho konfigurácie:

Vanička so sedadlom pre deti vo veku 0-6 mesiacov, ktoré sa nevedia samy posadiť - sedadlo zabraňuje skĺznutiu bábätka a udržuje ho v optimálnej polohe pri kúpaní. Zabezpečuje tiež ponorenie dieťaťa do bezpečnej hĺbky. Sedadlo je stabilne upevnené a jeho tvar vedierka zaisťuje najergonomickejšiu polohu dieťaťa.

Vanička bez sedadla pre deti od 6 mesiacov, ktoré vedia samostatne sedieť - Vďaka možnosti demontáže sedadla získame pohodlnú a priestrannú vaničku pre staršie dieťa.

Stojan bol navrhnutý špeciálne pre vaňu SPA, takže dobre sedí a vaňa je veľmi stabilná. Dno vane je umiestnené na špeciálnom podstavci a je vysoké 58 cm. Ide o optimálnu a najergonomickejšiu výšku pre rodiča, ktorá zaisťuje pohodlie a plnú kontrolu pri kúpaní dieťaťa. POZOR! Stojan je určený na použitie spolu s vaničkou len pre deti do 6 mesiacov, ktoré sa ešte nevedia samy posadiť. Stojan prestaňte používať, keď vaše dieťatko začne samo sedieť alebo liezť na okraje vane. Pri kúpaní dieťaťa staršieho ako 6 mesiacov položte vaničku na zem, do vane alebo do vaničky.

Vďaka gumovému ventilu môžete vodu rýchlo a pohodlne vypustiť. Ležadlo aj držiak na mydlo majú navyše otvory, ktoré umožňujú odtok vody z nich.

Prenášanie vane je jednoduchšie vďaka praktickým otvorom na ruky so silikónovou úpravou. Vaňa je vyrobená z tuhého odolného materiálu, takže sa pri prenášaní ani po naplnení vodou neprehýba.

Špeciálne miesto na mydlo má silikónovú vložku, ktorú možno ľahko vybrať a vyčistiť. Vložka má otvory na odtok vody, vaňa má vyrazený žľab na odtok vody, kde je vložka pripevnená.

Na vnútornej stene vane je indikátor maximálnej hladiny vody, vďaka čomu je používanie SPA vane ešte bezpečnejšie.

Vaňa SPA je dostupná v 3 módnych pastelových farbách, ktoré dokonale ladia s interiérom vašej kúpeľne. Jemné pastelové farby tiež pomôžu upokojiť vaše dieťatko pred kúpaním.

Technické špecifikácie:

Model: SPA detská vanička so stojanom

Účel použitia: deti od 0 do 6 mesiacov s sedadlom a stojanom a deti nad 6 mesiacov bez sedadla a stojana

Dĺžka vane: 86 cm

Šírka vane: 46 cm

Výška vane: 22 cm - 33 cm

Dĺžka hornej plochy lehátka: 52 cm

Výška podstavca vane na stojane: 58 cm

Celková výška stojana: 80 cm

14222

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť