1
2
3
4
5
6
1

Multifunkčné hniezdočko pre bábätko New Baby Teddy béžové

Multifunkčné hniezdočko pre bábätko českej značky New Baby je veľmi praktický pomocník pre.
0 review
Skladom
44,88 €
S DPH

QTY:

Recenzia:
: 55629-NBHAG-hniz-tedd-bezova

Multifunkčné hniezdočko pre bábätko českej značky New Baby je veľmi praktický pomocník pre rodičov, ktorí chcú svojmu dieťaťu poskytnúť pohodlné a bezpečné miesto na oddych. Navodzuje bábätkám pocit bezpečia a dieťatko sa tak cíti spokojne ako u mamičky v brušku. Bábätku sa oveľa lepšie zaspáva a je pokojnejšie.
Chráni ho pred pádom alebo skotálením. Je vyrobené z bezpečných materiálov a je vynikajúcim pomocníkom na prvé mesiace života bábätka.
Je tiež ideálny aj pre staršie deti, kedy sa stáva ideálnym miestom na hranie, ležanie na brušku alebo prvé cviky – zdvíhanie hlavy alebo hrkálky ležiaceho v jeho dosahu. Po rozviazaní šnúrky ho môžete použiť ako prebaľovaciu podložku.
Či už je hniezdočko zviazané alebo rozviazané, zachováva si svoj tvar a okraje sa nerútia.

Hniezdočko je vyrábané z kvalitných a bezpečných materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebovaniu a zároveň neškodné pre zdravie novorodenca. Konštrukcia hniezdočka je navrhnutá tak, aby bola stabilná a bezpečná, a to aj pri intenzívnom používaní.

Kolekcia TEDDY zahŕňa látky s charakteristickou textúrou boucle loop pochádzajúcou z Francúzska. Poteší svojou mäkkosťou a vďaka nerovnomernej štruktúre a rôznym veľkostiam uzlíkov a slučiek vyzerajú skvele.

Je vhodné pre deti od narodenia do 3 mesiacov.
Zloženie: vrchný materiál: 100% polyester, 100% bavlna, výplň: antialergické vlákno
Rozmery: vonkajšie: cca 80x50 cm, vnútorné: 50x28 cm
Váha: 1,5 Kg

Kladieme dôraz na kvalitu a spacovanie, preto sú produkty značky New baby ušité z kvalitných a certifikovaných materiálov, ktoré nepúšťajú farbu, a nevyvolávajú alergické reakcie.
Materiály spĺňajú normu OEKOTEX Standard 100.
Vyrobené v EÚ

NEW BABY
55629-NBHAG-hniz-tedd-bezova

Špecifické referencie

ean13
8596164154984

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť