Zoznam produktov značky ADBOR

Spoločnosť ADBOR existuje na domácom aj zahraničnom trhu od roku 1981. Neustále sa snažíme spojiť naše dlhoročné skúsenosti s najnovším dizajnom, aby si naši zákazníci mohli byť istí, že sa rozhodli správne. O veľkom rozsahu našej výroby svedčí skutočnosť, že pôsobíme v Nemecku, Fínsku, Švédsku, Bulharsku, Rusku, ako aj v Maďarsku, Ukrajine, Bielorusku, Litve, Estónsku, na Slovensku alebo v Českej republike. Dúfame, že nami vyrábané výrobky získajú vaše uznanie a značka ADBOR bude vždy prítomná vo vašej domácnosti a bude spojená iba s kvalitným spracovaním.

ADBOR je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Naši zákazníci si môžu vybrať z veľkého množstva vzorov, modelov a farieb. Pre veľkoobchodných zákazníkov je možné vyplniť jednotlivé objednávky. Štandardne ponúkame pohodlie a spoľahlivosť každého jednotlivého tovaru, ktorý vyrábame.

Všetky výrobky sa vyrábajú v súlade s európskymi normami: PN-EN 1888 (rovnako ako pre detské kočíky) a PN-EN 71-8 (týkajúce sa bezpečnosti hračiek). Z dôvodu výrobného rozsahu je väčšina sťahovaných kusov vyrábaná našou spoločnosťou. V ostatných prípadoch používame diely dodané spoľahlivými dodávateľmi, ktorí s nami spolupracujú už mnoho rokov, čo nás uistuje o najkvalitnejších tovaroch, ktoré dodávajú.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť