.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

TAKO City Move

Znížená cena!
409,00 € s DPH

Pôvodná cena: 469,00 € s DPH

TAKO City Move

 

Hlučné ulice, svetla veľkých miest a ich pamiatky, našich návrhárov tak fascinovali, že navrhli detský kočík City Move. Inšpirovali sa cestovaním a ulicami veľkých miest. V City Move vidíte predovšetkým vášeň pre farby a inovatívne technológie. Prostredníctvom mágie boli najkrajšie kozmopolitné mesta prenesené do ôsmich farieb City Move. Kolekcia City Move 2013 bola pripravená pre všetkých zákazníkov sveta, ktorých fascinuje aura veľkých miest. Každá z kompozícií vytvorila dokonalý produkt.

 

Ak budúci rodičia snívajú o bezstarostnom letnom vánku, "Sydney", "Istanbul" a "Dubaj" bude najvhodnejšia voľba. Príjemná béžová, v kombinácii s bielou a modrou privoláva slnečnú klímu a bezstarostnú zábavu na pláži. Každé mesto je iné, rovnako ako záľuby našich  zákazníkov. V zbierke City Move, môžu rodičia nájsť všetko pohodlie v kombinácii s funkčnosťou, inováciou, bezpečnosť, modernosť s prílohou k tradícii. Každá matka a dieťa bude objavovať svet a nájde svoje kúzlo vďaka kočíku City Move !!!

City Move je navrhnutý tak, aby sa najlepšie hodil pre potreby dieťaťa a rodiča - každé dieťa dostane úplné pohodlie a rodičia jednoduchosť a priateľské služby vyrobené v modernom štýle.

 

Funkcie:
- Nový systém upínania hlbokej a športovej časti "klik"
- Inovatívna plastová vanička s oknami na bokoch (vyrobené z PVC fólie - 2 mm)
- Hliníková konštrukcia s novým profilom, ktorý bol špeciálne navrhnutý inžiniermi Tako
- Vodotesná a priedušná tkanina
- Nový systém skladania rámu

- Pohodlné držadlo na prenos konštrukcie
- Podvozok-rám je hliníkový so šedým plastom, ktorý určuje jeho ľahkosť, stabilitu a športový charakter.

- Rukoväť môžete ľahko zablokovať a odomknúť jedným kliknutím.

- So zablokovanými kolesami sa City Move stáva pevný kočík, ktorý sa veľmi dobre hodí pre nerovný terén alebo na dlhé rovné cesty, ale ak budete musieť kočík často otáčať, na to sú ideálne otočné kolieska.

- Veľké nafukovacie kolesá je možné ľahko vybrať po stlačení na centrálne tlačidlo na viečku.

- Kompaktné skladanie kočíka pre jednoduché skladovanie v malých priestoroch.

- Nový systém upínania kočíka „klik-klak“, je schopný otočiť vaničku, športovú časť a autosedačku v smere jazdy aj v protismere jazdy.

- City Move je vybavený spoľahlivou centrálnou brzdou – Stranded, nastaviteľnou rukoväťou vyrobenou z eko-kože a veľkým nákupným košíkom.

 

V cene:
- opatrovateľská taška s popruhom cez rameno a rýchloupínacím systémom na rám kočíka.
- Inovatívna plastová vanička s oknami na bokoch. Okná sú vyrobené z PVC s hrúbkou 2 mm, odolné voči premenlivým poveternostným podmienkam (studeným i teplým). Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Má veľkú striešku a zahŕňa nánožník, mäkký matrac a
bavlnenú čiapku na okná v kočíku.

- sieťka proti hmyzu

- pláštenka

- nastaviteľné operadlo
- Športová časť je ľahko polohovateľná, až do úplného ľahu. Sedadlo má odnímateľné predné madlo, ktoré chráni dieťa pred vypadnutím z kočíka a 5-bodové bezpečnostné pásy. Nastaviteľná a skladacia opierka nôhnánožník sú ďalšie výhody kočíka.

 

Možnosť dokúpiť:

- autosedačku a nánožníkom a strieškou