O nás

Naša spoločnosť

Naša spoločnosť OPTIMAL SK, s.r.o.  je tu pre Vás od roku 2009.Ponúkame široký sortiment detských kočíkov a samozrejme komplet výbavu pre vaše dieťatko.
Nakupovanie cez internet je pohodlným a obľúbeným spôsobom, ktorý šetrí okrem vášho času hlavne vaše peňaženky. V internetovom obchode (e-shop) nájdete široký sortiment detského tovaru od najlepších výrobcov.

Hodnoty

Chceme, aby si každý zákazník našiel tovar rýchlo a bez dlhého hľadania. Preto sú naše výrobky zobrazené prehľadne. Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Naším heslom je 100% spokojných zákazníkov. Ak u nás nakúpite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili aj vy. Chceme byť pre vás rodinným centrom nákupu v takom dôležitom momente ako je narodenie vášho bábätka a jeho prvé dni. Našim cieľom je vytvoriť pre našich zákazníkov on-line ponuku  za veľmi výhodné ceny. Veríme, že si vyberiete pre svoje deti zo širokej ponuky kočíkov. V našej ponuke je široký sortiment tovaru od rôznych značiek.

V prostredí, kde existuje niekoľko distribučných firiem zaoberajúcich sa dovozom rovnakých alebo veľmi podobných výrobkov možno zákazníka získať na svoju stranu iba kvalitnými službami a čo možno najväčšou „pridanou hodnotou" k distribuovaným produktom. Iba zvyšovaním „pridanej hodnoty" sa môžeme odlíšiť od konkurencie a získať ďalších spokojných zákazníkov. Tomuto cieľu je podriadená i stratégia našej firmy. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby, aby sme vám umožnili pohodlný, rýchly a cenovo najvýhodnejší nákup. Snažíme sa Vám priniesť, čo najširšiu ponuku kočíkov. Záručná doba je 24 mesiacov.

Informácie o firme

OPTIMAL SK s.r.o
L. Svobodu 21
085 01 Bardejov
IČO:  36482463
IČ DPH: SK2020028967

zapísaná v Obchodnom registri Okresnom súde v Prešove, vložka č.:13791/P Orgán dozoru Slovenska obchdoná inčpekcia Prešov, Konštantínova 6, 0801 Prešov
Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť