1

Autosedačka Panoramic Evo, Col.176

0 review
Vypredané
257,50 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 8005549170018

Autosedačka Panoramic Evo

Autosedačka s praktickým otočným sedadlom, ktoré uľahčuje manipuláciu s dieťaťom v aute. Pre deti od narodenia do 36 kg.

Autosedačka Panoramic Evo bezpečne sprevádza vaše dieťa počas cestovania autom od narodenia a rastie spolu s ním až do 36 kg. Praktické otočné sedadlo umožňuje pohodlné umiestnenie dieťaťa v autosedačke. Má ochranu proti bočnému nárazu, veľké bočné panely a nastaviteľnú výšku opierky hlavy - až do 7 rôznych výšok. Vložka je mäkko polstrovaná, aby bolo dieťa v pohodlí aj na dlhých cestách. Operadlo možno polohovať do 3 polôh. Pre maximálnu bezpečnosť je sedadlo vybavené 5-bodovým bezpečnostným pásom, ktorý sa dá výškovo nastaviť.

Jednoduchá inštalácia
Montáž je veľmi jednoduchá. Autosedačka je vybavená univerzálnym upevňovacím systémom Isofix, ktorý umožňuje pripevniť autosedačku k sedadlu auta tak, aby bola neoddeliteľnou súčasťou tela. Skladá sa z dvoch štandardných konektorov na zadnej strane a tretieho kotviaceho bodu umiestneného v zadnej časti sedadla. To zaručuje maximálnu bezpečnosť v prípade nehody a vysokú úroveň pohodlia počas inštalácie. Bočná kontrolka ukazuje, či je sedadlo správne nainštalované.

- Spĺňa normu ECE R/44 04
- Vhodné pre deti od narodenia do 36 kg
- Praktické otočné sedadlo
- Ochrana proti bočnému nárazu
- Mäkké polstrovanie
- Veľké bočné panely
- Nastaviteľná výška opierky hlavy
- 5-bodový bezpečnostný pás
- Univerzálny systém ISOFIX

 

8005549170018

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť