1

Kočík Smile III, Fossil Grey

0 review
Vypredané
796,90 €
S DPH
QTY:

Recenzia:
: 4000984504408

Spoľahlivý kočík do 22 kg

Kočík Smile III je určený pre deti od narodenia do 22 kg. Či už sa s ním vydáte do úzkych ulíc mesta, alebo po nespevnených cestách, nikdy vás nesklame.

Dobrý podvozok je základom
Vďaka štíhlemu dizajnu so šírkou len 57 cm sa budete môcť ľahko pohybovať v rušných mestských centrách a prechádzať medzi regálmi v nákupných centrách. Model Smile III si hravo poradí aj s tým najnáročnejším prírodným terénom. Má dokonalé centrálne odpruženie podvozku a samostatné predné odpruženie, ktoré sa dá v prípade potreby zaaretovat. Veľké, vzduchom plnené kolesá zabezpečujú plynulú a nerušenú jazdu.

Bezpečnosť a ekologický dizajn
Smile III je nielen spoľahlivý a vysoko funkčný, ale na prvý pohľad zaujme aj moderným dizajnom. Okrem toho sú poťahy Atlantic Green a Fossil Grey vyrobené výlučne z recyklovaných pet fliaš. Smile III je rozšírením kolekcie ECO spoločnosti Britax Römer.

Málokedy sa stáva, že rodičia a ostatné osoby, ktoré budú kočík prenášať, majú rovnakú výšku. Preto má Smile III veľmi praktickú ergonomickú rukoväť s nastaviteľnou výškou, potiahnutú ekokožou.

Bezpečnostná brzda má indikátor, ktorý ukazuje, či je kočík správne zabrzdený. Brzda sa uvoľňuje šliapaním zhora, takže nehrozí, že si zničíte obuv.
Po zložení stojí kočík Smile III samostatne a má bezpečnostný zámok, ktorý zabraňuje jeho samovoľnému rozloženiu.

Pohodlná jazda v opačnom smere
Vďaka otočnému a zároveň polohovateľnému športovému sedadlu si vaše dieťa môže vybrať, či chce na výlete sledovať rodičov alebo okolie. Keď sa unaví, môžete sedadlo sklopiť jednou rukou. Vďaka mimoriadne dlhému operadlu (48 cm) sa v kočíku dobre vyspí aj väčšie dieťa. Môžete si tiež nastaviť opierku nôh. Bezpečnostné pásy majú samozrejme mäkké polstrovanie a dajú sa nastaviť, aj keď dieťa sedí v kočíku. Nie je potrebné ich prevliekať až do konca.  
Súčasťou je podvozok a športové sedadlo.

Výhody kočíka v kocke:
Úzka základňa
Veľké nafukovacie kolesá
Centrálne zavesenie podvozku a zavesenie predných kolies
Otočné predné kolesá
Môže byť poháňaný dopredu aj dozadu
Ergonomická rukoväť s nastaviteľnou výškou
Extra dlhé operadlo - 48 centimetrov
Extra veľká strieška s vetracím otvorom
Bezpečnostná brzda sa uvoľňuje stlačením hornej časti
Zabudované reflexné prúžky
Veľký úložný kôš na 7 kg
Kočík po zložení stojí samostatne

 

4000984504408

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť