0
0

Kočík Bravo sl sand beige 2024

0 review
Posledné kusy v sklade
305,00 €
S DPH
QTY:

Recenzia:

Dĺžka: 25,50 Šírka: 65,00 Výška: 49,00 Objem: 0,08 Hmotnosť: 13,40

Predstavujeme kočík CARRELLO Bravo SL CRL-5520 - Inovácia 2023-2024

Objavte dokonalý dizajn a funkčnosť kočíka s našou najnovšou ponukou, CARRELLO Bravo SL CRL-5520. Tento exkluzívny kočík kombinuje elegantný, vystužený rám s úžasným čiernym lakovaným povrchom, čím vytvára moderné a odolné cestovné riešenie pre rodičov na cestách. 

Kľúčové vlastnosti:

Štýlový dizajn: Kočík je vybavený exkluzívnou látkou a rám a kolesá sú potiahnuté čiernym lakom, čo zaisťuje estetiku aj odolnosť. 

Vylepšený rám: Náš vystužený rám unesie až 22 kg, čím zaisťuje bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa. 

Nastaviteľné odpruženie: Zažite hladkú jazdu s nastaviteľným nastavením odpruženia pre rôzne terény. 

Opierka nôh nastaviteľná jednou rukou: Opierku nôh jednoducho nastavíte jednou rukou pre pohodlie vášho dieťaťa. 

Automatický zámok predných kolies: Predné kolesá sa automaticky zablokujú v priamej polohe, zaistené pohodlnou páčkou pod opierkou nôh. 

Skladanie jednou rukou: Bez námahy zložte kočík jednoduchým pohybom rukoväte dopredu pre pohodlné skladovanie a prepravu. 

Veľký prešívaný nánožník: Udržujte svoje dieťa v teple s priestranným prešívaným nánožníkom so zipsom pre ľahký prístup. 

Nový držiak na poháre: Súčasťou kočíka je praktický držiak pohárov. 

Všestranné a pohodlné: CARRELLO Bravo SL CRL-5520 ponúka priestranný priestor na spanie s rozmermi 92 x 36 cm, vhodný na objemné oblečenie a zimné prikrývky. Sedadlo sa dá sklopiť zo sediacej polohy takmer do vodorovnej polohy, čím zaisťuje pohodlie vášho dieťaťa. Jednou rukou nastaviteľná opierka nôh umožňuje vášmu dieťaťu pohodlne oprieť nohy. 

Bezpečnosť je prvoradá, vďaka nastaviteľným bezpečnostným pásom, odnímateľnému nárazníku z umelej kože a látkovému popruhu, ktorý zabraňuje skĺznutiu. Veľká kapota siaha až po nárazník, so sklopným priezorom a pevným kovovým rámom, ktorý si zachováva svoj tvar aj pri silnom vetre. 

Priestranný, prešívaný nánožník poskytuje extra ochranu pred chladom a ponúka ľahký prístup k vášmu dieťaťu. 

Jednoduchá manévrovateľnosť: Kočík je vybavený veľkými, nenafukovacími gumenými kolesami s vysokými profilmi, ktoré zaisťujú odolnosť bez potreby ďalšej údržby. Každé koleso má odpruženie a zadné odpruženie môžete nastaviť pre rôzne terény. Predné kolesá sa dajú otáčať o 360 stupňov a zaistiť v rovnej polohe pomocou páčky pod opierkou nôh. 

Riadidlá sú nastaviteľné pre pohodlie rodičov a obsahujú sklopné tlačidlo pre rýchle a jednoduché skladanie kočíka, ktoré sa po zložení bezpečne uzamkne. 

Technické údaje:

13950

Špecifické referencie

Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Späť
Účet
Zatvoriť