.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

.:: Facebook

Cybex Pallas S-fix


301,95 € s DPH

 

Dostupnosť : 5-30 dní

 

Autosedačka Cybex Pallas S-fix  

PALLAS S-FIX

Sk. I / II / III, 9 - 36 kg, od cca 9 mesiacov až do 12 rokov

Nič nesedí! Všetko je moc malé! To sú časté frázy rodičov počas prvých rokov života ich dieťaťa. Detská autosedačka Pallas S-fix vám vydrží niekoľko rokov: ako autosedačka 2 v 1 je navrhnutá tak, aby rástla spolu s dieťaťom od 9 mesiacov až do 12 rokov.

Optimalizovaný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa.

Počas spánku sa o bezpečnosť dieťaťa stará patentovaná naklápacia opierka hlavy, ktorá zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu a pomáha ju udržať v bezpečnej zóne detské autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze.

Okrem opierky hlavy zaisťuje zvýšenú bezpečnosť tiež L.S.P. Systém, znižujúce sily nárazu z boku.

Jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (sk. 1)

Patentovaná naklápacia opierka hlavy

Integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém)

Pohodlné polohovanie jednou rukou (sk. 1) 2 autosedačky v 1

ISOFIX Connect pre dodatočnú stabilitu a bezpečnosť

Nastaviteľný bezpečnostný PULT

Nastaviteľný jednou rukou (sk. 1)

Optimalizovaný bezpečnostný pult - pult autosedačky Pallas S-fix prešiel celkovým vylepšením funkčnosti pri autonehode a znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Jednoduché ovládanie zaisťuje možnosť nastavenia len jednou rukou.

Sila čelného nárazu je prenášaná cez veľkú plochu bezpečnostného pultu a pohlcovaná jeho energiu absorbujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a napomáha výrazne znížiť silu nárazu pri autonehode. Dieťaťu nehrozí zranenie od systému pásov a zároveň sa poskytuje ochrana jeho hlave, krku, ramenám a vnútorným orgánom.

Novo navrhnutý, jednou rukou nastaviteľný, bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie dieťaťa prispôsobí jeho telu, ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a v porovnaní s bežných 5 bodovým systémom pásov poskytuje maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze.   3 pozičná naklápacia opierka hlavy -patentované 3 pozičná naklápacia opierka hlavy  zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku.

Firmou CYBEX patentovaná naklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu.

Naša 3 pozičná naklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšie a pokojnejšie cesty.

Integrovaná lineárna ochranu pri bočnom náraze

L.S.P. systém

Obnoviteľná, na strane dverí vozidla.

L.S.P. Systém autosedačky Pallas S-fix ponúka zvýšenú bezpečnosť pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou so zasunutým L.S.P. systémom je sila bočného nárazu nižšia až o 25%.

POHODLNÉ POLOHOVANIE JEDNOU RUKOU

Pre pokojné cestovanie.

Dômyselné polohovanie jednou rukou umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Pallas S-fix do spacie pozície (skupina 1).   2 autosedačky v 1 Ľahko možno premeniť na Solution S-fix

Pallas S-fix sú 2 autosedačky v 1. Je nastaviteľná podľa veľkosti vášho dieťaťa a je možné ju používať od 9 mesiacov až do 12 rokov.

V skupine 1 sa o bezpečnosť okrem iného stará bezpečnostný pult, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a pri nehode chráni dieťa pred zranením krku, bez toho aby ho obmedzoval.

Pre deti od cca 3 rokov možno Pallas S-fix ľahko premeniť na autosedačku skupiny 2/3 z radu Solution.

Funkcie

  • energiu absorbujúca škrupina - flexibilná štruktúra materiálu absorbuje silu nárazu.
  • ventilačný systém - poskytuje dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie aj počas horúcich dní. 12 pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy - pre zaistenie pohodlnej ochrany podľa výšky vášho dieťaťa.
  • extra široký a hlboký sedák - pre pohodlné cestovanie.

Príslušenstvo na dokúpenie 

  • navádzacie plasty ISOFIX
  • letný poťah
  • držiak nápojov

 

Parametre

  • dĺžka / šírka / výška: 430/500/685 mm
  • váha: 10 kg

 

ECE R44 / 04, Sk. I / II / III

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Navrhnuté v Nemecku